گروه تولیدی چرم آواردیو | محصولات چرمی آواردیو

سبد

  • سبد خرید شما خالی است.

گروه تولیدی محصولات چرمی آواردیو ازابتدای فعالیت خود در سال ۱۳۶۸ بدون اسم و رسم خاصی در این صنعت شروع به فعالیت نمود و محصولات خود را بصورت مستقیم به بازار و کسبه محترم و مرتبط به این حوزه ارائه می کرد. اما این گروه پس از گذشت سالیان از شروع فعالیت خود و گسترش محصولات و کسب تجربه و شناخت بازار و سلیقه مشتریان در سال ۱۳۹۰ تصمیم به عرضه مستقیم محصولات خود متقاضیان نمود ، از این رو محصولات خود را با نام کهن فارسی آواردیو به بازار و مشتریان عرضه نمود.

۵

۳۶۲۴دستگاه های ساخت کیف چرمی

آواردیو به چه معناست ؟

گارد جاویدان یا سپاه جاویدان، خُبره‌ترین و یکی از بزرگترین نیروهای جهان روزگار خود بود که برای ایفای دو نقش تربیت شده بودند، هم به عنوان گارد نگهدارنده شاهنشاهی و هم به عنوان عضوی از ارتش در جنگ‌های ایران و یونان در دوران هخامنشی ایفای نقش می‌کردند

داریوش بزرگ برای این که بتواند از سرزمین ایران پاسداری کند، نیروی ویژه‌ای به وجود آورد به‌نام سپاه جاویدان، آن‌هم در سال ۴۶۵ پیش از میلاد یعنی زمانی که بسیاری از کشورها هنوز ارتشی نداشتند و هنوز از نظم نظامی ناآگاه بودند. رویدادنگاران نوشته‌اند که سپاه جاویدان از بین جوانان بلندبالا و نیرومند و خوش‌سیما گزینش می‌شد. این سپاه ۶ سال باید دورهٔ آموزشی را پشت سر می‌گذاشت. در این آموزشگاه افزون بر دانش آن زمان فنون جنگی را نیز فرا می‌گرفتند، ولی مهم‌تر از همه این‌ها، پرورش اخلاق بود که برای آن‌ها ارزش داشت. افراد حاضر در سپاه جاویدان از قبایل پارس و ماد بوده‌اند.  شمار آن‌ها به ده هزار تن می‌رسید. این سپاه به ده هنگ هزار نفری بخش می‌شد. از آن روی به آن سپاه جاویدان می‌گفتند که هیچ‌گاه از شمار آن‌ها کم نمی‌شد. اگر یک نفر بازنشسته یا کشته می‌شد، به‌شتاب فرد جدیدی جای او را پر می‌کرد. این سپاه ده هزار نفری در آن هنگامه از نظر دلیری نمونه بودند و از نظر جوانمردی یگانه. فرماندهی این سپاه در زمان خشایارشا بر عهده هایدرانوس بود.

یکی از سربازان معروف سپاه هخامنشی آواردیو نام داشت، که در زبان اوستایی به معنی صدا بلند و رسا می باشد.

آواردیو زیر گروه شرکت های تولیدی و تبلیغاتی آفرنگ پدیده هنر می باشد و تمامی حقوق مادی و معنوی این نام تحت الاختیار این مجموعه بوده و هرگونه سواستفاده از این نام و مطالب و تصاویر وب سایت و لوگو جهت مصارف اقتصادی و عرضه کالا مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت .